XarxesSocials Tubal Espectacles AgendaTubal


català | castellano
Flickr Tubal Espectacles You Tube Tubal Espectacles Twitter Tubal Espectacles Facebook Tubal Espectacles
 
Oct 2017 Nov 2017 Des 2017
  • Dilluns
  • Dimarts
  • Dimecres
  • Dijous
  • Divendres
  • Dissabte
  • Diumenge
  • 1

    Wednesday Nov 1, 2017

  • 2

    Thursday Nov 2, 2017

  • 3

    Friday Nov 3, 2017

  • 4

    Saturday Nov 4, 2017

  • 5

    Sunday Nov 5, 2017

  • 6

    Monday Nov 6, 2017

  • 7

    Tuesday Nov 7, 2017

  • 8

    Wednesday Nov 8, 2017

  • 9

    Thursday Nov 9, 2017

    • NO TINC DINERS-Quico el Célio,el Noi i el Mut de Ferreries

      Data Inici: 09 / 11 / 2017

      Data Final: 09 / 11 / 2017

      Hora Inici: 10:00 pm

      Hora Final: 11:30 pm

      Lloc: LES BORGES BLANQUES - CAFETERIA SLÀVIA

  • 10

    Friday Nov 10, 2017

  • 11

    Saturday Nov 11, 2017

  • 12

    Sunday Nov 12, 2017

  • 13

    Monday Nov 13, 2017

  • 14

    Tuesday Nov 14, 2017

  • 15

    Wednesday Nov 15, 2017

  • 16

    Thursday Nov 16, 2017

  • 17

    Friday Nov 17, 2017

  • 18

    Saturday Nov 18, 2017

  • 19

    Sunday Nov 19, 2017

    • NO TINC DINERS-Quico el Célio,el Noi i el Mut de Ferreries

      Data Inici: 19 / 11 / 2017

      Data Final: 19 / 11 / 2017

      Hora Inici: 7:00 pm

      Hora Final: 8:30 pm

      Lloc: CASSÀ DE LA SELVA

      Venda d.entrades anticipades a 

      www.cantut.cat

  • 20

    Monday Nov 20, 2017

  • 21

    Tuesday Nov 21, 2017

  • 22

    Wednesday Nov 22, 2017

  • 23

    Thursday Nov 23, 2017

  • 24

    Friday Nov 24, 2017

  • 25

    Saturday Nov 25, 2017

  • 26

    Sunday Nov 26, 2017

  • 27

    Monday Nov 27, 2017

  • 28

    Tuesday Nov 28, 2017

  • 29

    Wednesday Nov 29, 2017

  • 30

    Thursday Nov 30, 2017

 
Flickr Tubal Espectacles You Tube Tubal Espectacles Twitter Tubal Espectacles Facebook Tubal Espectacles