XarxesSocials Tubal Espectacles AgendaTubal


català | castellano
Flickr Tubal Espectacles You Tube Tubal Espectacles Twitter Tubal Espectacles Facebook Tubal Espectacles
 
Feb 2018 Mar 2018 Abr 2018
  • Dilluns
  • Dimarts
  • Dimecres
  • Dijous
  • Divendres
  • Dissabte
  • Diumenge
  • 1

    Thursday Mar 1, 2018

  • 2

    Friday Mar 2, 2018

  • 3

    Saturday Mar 3, 2018

  • 4

    Sunday Mar 4, 2018

  • 5

    Monday Mar 5, 2018

  • 6

    Tuesday Mar 6, 2018

  • 7

    Wednesday Mar 7, 2018

  • 8

    Thursday Mar 8, 2018

  • 9

    Friday Mar 9, 2018

  • 10

    Saturday Mar 10, 2018

  • 11

    Sunday Mar 11, 2018

  • 12

    Monday Mar 12, 2018

  • 13

    Tuesday Mar 13, 2018

  • 14

    Wednesday Mar 14, 2018

  • 15

    Thursday Mar 15, 2018

  • 16

    Friday Mar 16, 2018

  • 17

    Saturday Mar 17, 2018

  • 18

    Sunday Mar 18, 2018

  • 19

    Monday Mar 19, 2018

  • 20

    Tuesday Mar 20, 2018

  • 21

    Wednesday Mar 21, 2018

  • 22

    Thursday Mar 22, 2018

  • 23

    Friday Mar 23, 2018

  • 24

    Saturday Mar 24, 2018

  • 25

    Sunday Mar 25, 2018

    • 25 ANYS AL 4L

      Data Inici: 25 / 03 / 2018

      Data Final: 25 / 03 / 2018

      Hora Inici: 6:30 pm

      Hora Final: 8:00 pm

      Lloc: TARRAGONA - Teatre Tarragona

      Quico el Célio, el Noi i el Mut de Ferreries compleixen 25 anys als escenaris. En aquest concert celebren el seu aniversari amb un repertori especial que recorda les cançons més emblemàtiques de la seua trajectòria, sense oblidar els temes del seu darrer treball discogràfic.
      25 anys a la carretera: en el cas dels Quicos, dalt del seu 4L que funciona millor que mai. Música d.arrel interpretada per un fals cec i una divertida troupe de personatges que viuen a cavall entre la tradició i la modernitat.

  • 26

    Monday Mar 26, 2018

  • 27

    Tuesday Mar 27, 2018

  • 28

    Wednesday Mar 28, 2018

  • 29

    Thursday Mar 29, 2018

  • 30

    Friday Mar 30, 2018

  • 31

    Saturday Mar 31, 2018

 
Flickr Tubal Espectacles You Tube Tubal Espectacles Twitter Tubal Espectacles Facebook Tubal Espectacles