XarxesSocials Tubal Espectacles AgendaTubal


català | castellano
Flickr Tubal Espectacles You Tube Tubal Espectacles Twitter Tubal Espectacles Facebook Tubal Espectacles
 
Jun 2018 Jul 2018 Ago 2018
  • Dilluns
  • Dimarts
  • Dimecres
  • Dijous
  • Divendres
  • Dissabte
  • Diumenge
  • 1

    Sunday Jul 1, 2018

  • 2

    Monday Jul 2, 2018

  • 3

    Tuesday Jul 3, 2018

  • 4

    Wednesday Jul 4, 2018

  • 5

    Thursday Jul 5, 2018

  • 6

    Friday Jul 6, 2018

  • 7

    Saturday Jul 7, 2018

  • 8

    Sunday Jul 8, 2018

  • 9

    Monday Jul 9, 2018

  • 10

    Tuesday Jul 10, 2018

  • 11

    Wednesday Jul 11, 2018

  • 12

    Thursday Jul 12, 2018

  • 13

    Friday Jul 13, 2018

  • 14

    Saturday Jul 14, 2018

  • 15

    Sunday Jul 15, 2018

    • 25 ANYS AL 4L Quico el Célio, el Noi i el Mut de Ferreries

      Data Inici: 15 / 07 / 2018

      Data Final: 15 / 07 / 2018

      Hora Inici: 7:00 pm

      Hora Final: 9:00 pm

      Lloc: RODA DE TER - Teatre Eliseu

      Quico el Célio, el Noi i el Mut de Ferreries compleixen 25 anys als escenaris. En aquest concert celebren el seu aniversari amb un repertori especial que recorda les cançons més emblemàtiques de la seua trajectòria, sense oblidar els temes del seu darrer treball discogràfic.
      25 anys a la carretera: en el cas dels Quicos, dalt del seu 4L que funciona millor que mai. Música d.arrel interpretada per un fals cec i una divertida troupe de personatges que viuen a cavall entre la tradició i la modernitat.
      Darrere queden 11 premis Enderrock, el Premi Nacional de Cultura i el Premi Joan Amades: 13 treballs discogràfics i prop de 2000 concerts.

  • 16

    Monday Jul 16, 2018

  • 17

    Tuesday Jul 17, 2018

  • 18

    Wednesday Jul 18, 2018

  • 19

    Thursday Jul 19, 2018

  • 20

    Friday Jul 20, 2018

  • 21

    Saturday Jul 21, 2018

  • 22

    Sunday Jul 22, 2018

  • 23

    Monday Jul 23, 2018

  • 24

    Tuesday Jul 24, 2018

  • 25

    Wednesday Jul 25, 2018

  • 26

    Thursday Jul 26, 2018

  • 27

    Friday Jul 27, 2018

  • 28

    Saturday Jul 28, 2018

  • 29

    Sunday Jul 29, 2018

  • 30

    Monday Jul 30, 2018

  • 31

    Tuesday Jul 31, 2018

 
Flickr Tubal Espectacles You Tube Tubal Espectacles Twitter Tubal Espectacles Facebook Tubal Espectacles