XarxesSocials Tubal Espectacles AgendaTubal


català | castellano
Flickr Tubal Espectacles You Tube Tubal Espectacles Twitter Tubal Espectacles Facebook Tubal Espectacles
 
Gen 2019 Feb 2019 Mar 2019
  • Dilluns
  • Dimarts
  • Dimecres
  • Dijous
  • Divendres
  • Dissabte
  • Diumenge
  • 1

    Friday Feb 1, 2019

  • 2

    Saturday Feb 2, 2019

  • 3

    Sunday Feb 3, 2019

  • 4

    Monday Feb 4, 2019

  • 5

    Tuesday Feb 5, 2019

  • 6

    Wednesday Feb 6, 2019

  • 7

    Thursday Feb 7, 2019

  • 8

    Friday Feb 8, 2019

  • 9

    Saturday Feb 9, 2019

  • 10

    Sunday Feb 10, 2019

  • 11

    Monday Feb 11, 2019

  • 12

    Tuesday Feb 12, 2019

  • 13

    Wednesday Feb 13, 2019

  • 14

    Thursday Feb 14, 2019

  • 15

    Friday Feb 15, 2019

  • 16

    Saturday Feb 16, 2019

  • 17

    Sunday Feb 17, 2019

  • 18

    Monday Feb 18, 2019

  • 19

    Tuesday Feb 19, 2019

  • 20

    Wednesday Feb 20, 2019

  • 21

    Thursday Feb 21, 2019

  • 22

    Friday Feb 22, 2019

  • 23

    Saturday Feb 23, 2019

  • 24

    Sunday Feb 24, 2019

    • MANRESA / 25 ANYS AL 4L

      Data Inici: 24 / 02 / 2019

      Data Final: 24 / 02 / 2019

      Hora Inici: 6:00 pm

      Hora Final: 8:00 pm

      Lloc: Teatre Kursaal

      Entrades anticipades

       

      https://kursaal.koobin.com/index.php?action=PU_evento&Ev_id=3244&idioma=CA

  • 25

    Monday Feb 25, 2019

  • 26

    Tuesday Feb 26, 2019

  • 27

    Wednesday Feb 27, 2019

  • 28

    Thursday Feb 28, 2019

 
Flickr Tubal Espectacles You Tube Tubal Espectacles Twitter Tubal Espectacles Facebook Tubal Espectacles